Kávové kapsle

Kávovary na kávové kapsle představují v poslední době velmi vyhledávaný způsob přípravy kávy a jiných nápojů, které jednotlivé kávovary umožňují. Tento způsob přípravy kávy je oblíbený i díky své nenáročnosti, rychlosti a komfortnosti a to jak v domácnostech, tak i v kancelářích.

Jsme seriózní společnost, která se pohybuje na trhu nápojových automatů a výdejníků vody. Fontana do své nabídky produktů zahrnula mimo jiné i kávovary na kapsle. V našem internetovém obchodě naleznete několik druhů kávových kapslí a také cartridge. Po rozkliknutí jednotlivých položek vám budou k dispozici podrobné informace o kávových kapslích a cartridgích.

Kávové kapsle – vysoký komfort a kvalita za velmi příznivé ceny

Internetový obchod naší společnosti nabízí pouze kvalitní kávové kapsle, které zajišťují čerstvost mleté kávy formou dokonalé izolaci před přístupem vzduchu a světla. Díky ní je káva z kávovaru vždy lahodná a voňavá.

Kávové kapsle nabízíme v těchto různých druzích:

  • kávové kapsle 100% Arabica
  • kávové kapsle 24 Seven
  • kávové kapsle Nero
  • kávové kapsle No limits bez kofeinu
  • cartridge Nescafé Fine Blend

Kávové kapsle těchto druhů vás kdykoliv osvěží a navodí dobrou náladu. Tato jemná a velmi delikátní chuť kávy vás o své kvalitě přesvědčí hned po prvním šálku.

Kávovary z naší nabídky vám nabízí chuťově vyjímečný zážitek podpořený jednoduchou obsluhou. Kontaktujte nás a přesvědčte se o jeho jedinečnosti při každém vašem dalším šálku kávy.