Kávovary na kapsle, presovač na kávu, kávomaty

Jsme moderní společnost, která má neustálou snahu uspokojovat poptávky po kvalitních produktech a po profesionálních službách na trhu s nápojovými výdejníky.

Kávovary na kapsle, kávomaty s fontana.cz

V seznamu námi nabízených produktů jsme neopomenuli ani nabídku kávomatů na instantní směsi, presovačů a kávovarů na kapsle. Stejně jako výdejníky na pitnou vodu, i kávovary mohou znamenat vděčného a hodně využívaného pomocníka do vaší kanceláře nebo i do vaší domácnosti. Jistě i vaše společnost přijímá časté obchodní návštěvy, které byste chtěli přivítat šálkem výborné kávy.

S námi máte nejen tu možnost, ale především se nemusíte o nic starat. Rádi pro vás zajistíme dodávku kávovaru na kapsle, nebo většího kávovaru pro kancelář a to včetně plného servisu a rychlé dodávky.

Co je pronájem FILIP? Je to chytrý pronájem, díky kterému můžete zaplatit za kávovar jen 1,-. Jakto? Jelikož nákupem vody, surovin do kávovarů a dalšího sbíráte body. Tyto FILIP body se vám na konci měsíce přemění za slevu na pronájmech. Navíc některé pronájmy FILIP za kávovary se platí jen omezený počet měsíců!

Co vám nabízí náš e-shop v sekci Kávovary?

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete několik vysoce kvalitních a reprezentativních přístrojů na kávu – kávovary na kapsle, kávovary na instantní směsi, kávovary na zrnkovou kávu. Vybírat můžete také mezi kávovary s mincovníkem a bez něj.

Všechny kávovary z naší nabídky mají jedno společné a to jednoduchou ovladatelnost, spolehlivost chodu a rychlou přípravu kávových nápojů. Kávovary u nás prochází důkladným výběrem a několikaměsíční zatěžkávací zkouškou, než je nabídneme našim zákazníkům!

Váháte nad výběrem mezi kávovarem na kapsle nebo kávomatem na instantní směsi?

Přejete si pořídit kávovar na kapsle? Směle do toho. Tento kávovar vám nabízí jednu velikou výhodu a to bezúdržbový provoz. Jednoduchým ovládáním nabízí možnost uvaření pěti druhů nápojů, kterými je espresso piccolo, americano, capuccino, horká čokoláda a čaj.

Kávomaty RHEA XS MINI nabízí také snadnou obsluhu, navíc obsahují dostatečně velké zásobníky na instantní směsi, či zrnkovou kávu. Tento přístroj vám dává možnost vlastní volby, co se týče ceny za každou kávu.

Pořiďte si kávovar, který vám bude vždy po ruce, kdykoliv bude třeba.