KOHOUTKOVÁ plus - vodovodní filtry pro domácnosti, třícestné baterie

Ideální řešení pro domácnosti! Díky pronájmu Kohoutkové plus - PURImaxi máte finance za pitný režim pod kontrolou a navíc ušetříte čas i peníze nákupem pitné vody z obchodů.

Filtry Kohoutkové plus vás zbaví zápachu chlólu, šetří životní prostředí a PURImaxi navíc zabraňuje i usazování vodního kamene. V ceně pronájmu PURImaxi je instalace sady a jednou ročně nový vodovodní filtr k filtraci až 7600 litrů vody.

Instalace našich filtrů je možná na většinu baterií. U vodovodního filtru PURImaxi je potřeba mít (většinou) pod dřezem přívod studené vody s tzv. "pračkovým ventilem". Pokud si nejste jisti, obraťte se na náš servis emailem na servis@fontana.cz, nebo telefonicky na 261 101 134, kde vám jistě poradí.

Kolik ušetříte? Nepočítáme-li čas při nákupu i likvidací PET lahví, tak stačí si jen zjistit, kolik měsíčně utratíte za nákup vody v obchodech. Pro čtyřčlennou domácnost je to jistě více jak 500 Kč měsíčně.

Vaření z filtrované vody je navíc určitě chutnější a kapacita až 7600litrů (průměrně cca 20 litrů vody denně) vám vystačí nejenom na pití a vaření po celý rok, ale i na například mytí nádobí!