Výdejníky pramenité vody v barelech - aquamaty, sodobary

Výdejníky pramenité vody, nebo také aquamaty, sodobary, watercoolery, vodní ochlazovače. Veškeré názvy jsou správné a značí většinou přístroje na barely, které vám vodu vychladí i ohřejí. Fontana ale výdejníky neprodává, ale výhodně pronajímá díky našemu FILIPu

Pronájem FILIP na výdejníky (případně i kávovary) je výhodný pro naše klienty, jelikož nemusíte investovat velké částky a i řešit záruky u výdejníků. Například pokud si pronajmete výdejník vody za 300 Kč a vypijete 5 barelů vody měsíčně, pak zaplatíte za pronájem výdejníku jen 150 Kč! Nájem se účtuje jen 24 měsíců, proto si myslíme, že než výdejník vody kupovat, je výhodnější si jej u nás pronajmout.

Vyzkoušejte si nejprve výdejník ZDARMA! Klikněte na libovolný výdejník vody a na kartě výdejníku níže je možnost "Chci si nejprve vyzkoušet výdejník na týden zdarma". Zjistíte tak, kolik barelů vody vypijete a uděláte si představu o tom, kolik bude pronájem FILIP za výdejník, po slevě za vypité barely s vodou.

Kompresorové výdejníky jsou veškeré výdejníky, které našim klientů nabízíme. Na rozdíl od levnějších thermoelektrických výdejníků, se jedná o energeticky úsporné chlazení, s vysokým chladícím výkonem.

Sodovka v barelu? Pořiďte si výdejník TRIO WIFF, který má v sobě výrobník sodovky.

V nabídce máme různé výdejníky vhodné do prostředí kanceláří, výdejníky do továren a i výdejníky do veřejných prostor, škol, nebo domácností. Ikonku s naším doporučením naleznete u každého výdejníku.

Krátkodobý pronájem zajišťujeme nejčastěji pro různé výstavy, školení a sportovní akce. Zajistíme instalaci výdejníků, dovoz barelů a po skončení akce si vše zase odvezeme. Klienti také oceňují zpětný výkup neotevřeného zboží (barelů s vodou, kelímků)