Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)

co naše filtry umí

PURImaxi

PURImini

odstraňují chlórPorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
odstraňují bakterie a zápachPorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
odstraňují nečistotyPorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)(0,5 mikronu)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez) (0,01 mikronu)
odstraňují těžké kovyPorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
zamezí vzniku vodního kamanePorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
sníží kyselost vodyPorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
zachovají minerály ve voděPorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
možnost přepínání filtrované vodyPorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
kapacita filtru7.600 litrů1.500 litrů
životnost filtru12 měsíců6 měsíců
popis

PURImaxi s filtrem 3M je sofistikovaný výrobek využívající nejmodernější technologie.

Poskytuje několik způsobů filtrace v jedné patroně. Tam, kde konkurence používá méně stupňů filtrace, či je nahrazuje několika patronami, má řešení 3M jedinou.

Výhodou systému je kapacita a možnost schování filtru pod dřez.

PURImini je malý, ale velmi šikovný filtr, který se montuje přímo na baterii s možností přepínání mezi filtrovanou a nefiltrovanou vodou, čímž šetří kapacitu filtru.

Jedná se o špičkový výrobek využívající nejmodernější technologie, díky kterým zachytí až 99,99% nečistot.

možnost pronájmuPorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
možnost prodejePorovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)Porovnání PURImini (filtry na kohoutek) a PURImaxi (filtry pod dřez)
cena za 1l0,35 Kč
vč vodného/stočného
0,33 Kč
vč vodného/stočného
obrázek zapojenífiltr pod kohoutekvodovodní filtr na kohoutek FONTANA


Nevíte pro jaký filtr se rozhodnout? Oba systémy jsou v něčem unikátní. Zde je naše doporučení:

Například PURImini odstraní větší množství nečistot/kovů a lze jednoduše nasadit na většinu baterií. Také investice nejsou tak velké a můžete si přepínat mezi filtrovanou a nefiltrovanou vodou. Máte-li doma například filtrační konvici, se kterou jste spokojeni, jistě ušetříte a budete spokojenější i s PURImini, jelikož je to elegantnější řešení s nižšími náklady!

PURImaxi zase dokáže zamezit tvorbě vodního kamene, je elegantně schovaný pod dřezem a má obrovskou kapacitu 7600litrů, díky čemuž můžete z filtrované vody například i vařit. Pokud chcete přepínat mezi filtrovanou a nefiltrovanou vodou, můžete si pořídit tzv. trojcestnou baterii. Navíc máte-li doma presovač, který je háklivý na vodní kamen, určitě doporučíme PURImaxi :-)